Bezpieczna Biblioteka w czasie epidemii – zamów książki zdalnie!!!

Bezpieczna Biblioteka w czasie epidemii – zamów książki zdalnie!!!

W związku z zagrożeniem epidemicznym informujemy, że książki do wypożyczenia należy zamawiać wyłącznie zdalnie poprzez katalog on-line (Link) lub pod numerem telefonu 24-2778063 (w godzinach pracy biblioteki). Odbiór zamówionych pozycji następuje w uzgodnionym z bibliotekarzem terminie. Czytelnicy, którzy chcą dokonać jedynie zwrotu książek, mogą to uczynić w holu przed wejściem do biblioteki poprzez odłożenie książek do wyznaczonego pudełka oraz zadzwonienie dzwonkiem znajdującym się na wewnętrznych drzwiach wejściowych. Do punktu wypożyczeń w bibliotece będą wpuszczani jedynie czytelnicy umówieni na konkretny dzień i godzinę oraz posiadający środki ochrony osobistej (maseczkę i rękawiczki).