“Książka na lato” – wakacyjne propozycje dla młodzieży

“Książka na lato” – wakacyjne propozycje dla młodzieży

“Elf Wszechmogący” Marcina Pałasza to nasza kolejna propozycja czytelnicza na letni czas. Książka z pewnością spodoba się wszystkim miłośnikom czworonogów! To przygodowa powieść, przy której będziecie zrywać boki ze śmiechu, a niekiedy i uronicie łzę. Ogromna dawka humoru, fantastyczne dialogi i wciągająca fabuła sprawi, że nie oderwiecie się od książki ani na chwilę!

Marcin Pałasz “Elf Wszechmogący”, Wydawnictwo “Skrzat”

Duży, Młody i ich czworonożny przyjaciel Elf wyruszają na upragniony urlop. I już pierwszego dnia zaczynają się kłopoty, bo okazuje się, że ktoś ukradł pensjonat! Bohaterowie wpadają w wir kryminalnych wydarzeń, Młody znowu się zakochuje, a Elf, znany z instynktu tropicielskiego, niespodziewanie ujawnia nowy talent. Latający husky, znikające bursztyny, elfozaury i dziwny sąsiad – to kilka z mnóstwa zagadek, z którymi przyjdzie się zmierzyć Elfowi i jego ludziom.