Już po raz dziesiąty Gminna Biblioteka Publiczna w Słubicach przy współpracy ze Specjalnym Ośrodkiem Wychowawczym w Mocarzewie zorganizowała imprezę integracyjną dla dzieci "Integracyjne Urodziny Pluszowego Misia". 20 listopada 2019 r. biblioteka wypełniła się roześmianymi dziećmi, które wraz z rodzicami i wychowawcami przybyli na misiowe urodziny. Jak zwykle tego dnia nie zabrakło dla dzieci atrakcji: był duży pluszowy Miś, spektakl Teatru "Maska" z Krakowa, pyszny urodzinowy tort, wiele konkursów i przede wszystkim wesoła zabawa. Bardzo gorąco dziękujemy sponsorowi: Gminnej Spółdzielni "Samopomoc Chłopska" w Słubicach, która od wielu lat wspiera nas finansowo przy realizacji tego wydarzenia. Serdecznie dziękujemy pani Agacie Rączce, za wcielenie się w postać pluszowego misia.