21 czerwca 2016 r. o godzinie 10 na naszej bibliotecznej scenie rozpoczął się spektakl "Hafty i koronki". Gościnnie wystąpiły dziewczęta z Grupy Teatralnej z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego "DOM na SZLAKU" im. gen. Tadeusza Kutrzeby w Załuskowie.

Gminna Biblioteka Publiczna w Słubicach po raz kolejny zamieniła się w teatr, na którego scenie młodzież z Załuskowa mogła zaprezentować słubickiej widowni swój niewątpliwy aktorski talent.

Publiczność z uwagą obserwowała spektakl i pełna podziwu oklaskami nagrodziła występ młodych aktorek z Grupy Teatralnej działającej przy MOW w Załuskowie pod kierunkiem pani Renaty Załuga.

Po przedstawieniu wszyscy miłośnicy naszego bibliotecznego teatru mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia z bohaterkami dzisiejszego spektaklu.

Na koniec jeszcze raz serdeczne podziękowania dla Grupy Teatralnej z Załuskowa. Mamy nadzieję, że po wakacjach gościć będziemy was ponownie na naszej bibliotecznej scenie.