W lutym Gminna Biblioteka Publiczna w Słubicach po raz kolejny zorganizowała dla dzieci cykl spotkań pod hasłem ,,Ferie w bibliotece’’. Zajęcia odbywały się w drugim tygodniu ferii zimowych w godz. 10.00 – 13.00 i cieszyły się dużym zainteresowaniem ze strony uczestników. Dzieci miały okazję uczestniczyć w zajęciach literackich, plastycznych i teatralnych. Oprócz tego uczestnicy feryjnych zajęć chętnie spędzali czas na rozwiązywaniu zagadek, rebusów, układaniu puzzli oraz grając w gry  planszowe. Tworzyli także gry planszowe według własnych pomysłów.  Ponadto dzieci  brały udział w zabawach i grach ruchowych na świeżym powietrzu. Ogromnym powodzeniem cieszyły się projekcje filmowe. To był wesoły i mile spędzony czas...