22 stycznia 2019 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Słubicach odbył się kolejny wykład w ramach Płockiego Powiatowego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Tematem wykładu pani Alicji Drożdż z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie była komunikacja interpersonalna. Był to pierwszy z cyklu wykładów poświęconych temu zagadnieniu. Słuchacze podczas spotkania mogli poznać zasady prawidłowej komunikacji interpersonalnej i przekonać się jak jest ona ważna np. podczas nawiązywania relacji. Zajęcia w ramach PPUTW odbywają się w naszej bibliotece w każdy wtorek oraz jeżeli wynika taka potrzeba ze względów organizacyjnych w inne dni tygodnia - dokładne informacje dotyczace terminów zajęć znajdują się w bibliotece na tablicy ogłoszeń oraz na stronie internetowej PPUTW, można je także uzyskać telefonicznie (24 277 80 63) u Artura Bedyka, koordynatora gminnego PPUTW.