24 kwietnia 2019 r. grupa słubickich seniorów - słuchaczy Płockiego Powiatowego Uniwersytetu Trzeciego Wieku miała okazję zobaczyć i wysłuchać niezwykłego koncertu, który odbył się w Muzeum Żydów Mazowieckich w Płocku. „Muzyka żydowska w filmach i musicalach” – koncert Film Music Quartet z cyklu „Szalom na Kwiatka” to niezwykłe spotkanie z muzyką, piosenką i kulturą żydowską. Film Music Quartet zagrał w składzie: Katarzyna Kotlęga-Szysz (pierwsze skrzypce), Jessica Głowik (drugie skrzypce), Irena Kozak (altówka) i Katarzyna Beresińska (wiolonczela). Z kwartetem dodatkowo wystąpiła wokalistka Judyta Wenda, która poprowadziła koncert i zaśpiewała w kilku utworach. Film Music Quartet tworzą cztery absolwentki Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy. Na co dzień współpracują z Polską Orkiestrą Muzyki Filmowej, występowały m.in. z Andreą Bocellim, Kayah, Justyną Steczkowską, Kubą Badachem, Krzysztofem Cugowskim, Andrzejem „Piaskiem” Piasecznym. Ich umiejętności znają też bywalcy bydgoskiej Opery Novej i wielbiciele Płockiej Orkiestry Symfonicznej.