Gminna Biblioteka Publiczna w Słubicach została laureatką nagrody specjalnej Stowarzyszenia Gmin Turystycznych Pojezierza Gostynińskiego za całokształt działalności kulturalnej w regionie Pojezierza Gostynińskiego.

Nagrodę wręczono dyrektorowi biblioteki - Arturowi Bedykowi podczas jubileuszowego - X Festiwalu Folkloru i Kultury Ziemi Kujawskiej i Mazowieckiej "Od Kujawiaka do Oberka" w Łącku, który odbył się w dniu 24 października 2015 r.

A oto statuetka - nagroda specjalna Stowarzyszenia Gmin Turystycznych Pojezierza Gostynińskiego za całokształt działalności kulturalnej w regionie Pojezierza Gostynińskiego dla Gminnej Biblioteki Publicznej w Słubicach.

Reprezentujący Gminną Bibliotekę Publiczną w Słubicach - Artur Bedyk wśród laureatów uhonorowanych podczas X Festiwalu Folkloru i Kultury Ziemi Kujawskiej i Mazowieckiej "Od Kujawiaka do Oberka" w Łącku.