Konkurs Kinder Mleczna Kanapka – Przerwa na wspólne czytanie”. Głosuj na naszą Bibliotekę!

Po raz pierwszy Gminna Biblioteka Publiczna w Słubicach bierze udział w akcji Kinder Mleczna Kanapka – “Przerwa na wspólne czytanie”. Dzięki Waszym głosom możemy wygrać spotkanie autorskie z Panem Michałem Rusinkiem lub wzbogacić nasze zbiory o nowe książki dla dzieci. Oddanie głosu zajmuje tylko kilka minut! Wystarczy wejść na stronę www.kinder.pl w zakładkę Promocje i lokalne aktywność – Przerwa na wspólne czytanie. Po kliknięciu “Głosuj na bibliotekę” odszukujemy Gminną Bibliotekę Publiczną w Słubicach. Po zarejestrowaniu maila możemy oddać głos (jeden głos w ciągu każdego dnia). Głosowanie trwa do 31 października 2021r. Nagrodzonych zostanie 300 bibliotek z największą liczbą głosów.

Liczymy na Wasze wsparcie 🙂

źródło” www.kinder.pl