Literatura dla pań z nutką pikanterii

Literatura dla pań z nutką pikanterii

Erotyka to krotko mówiac poetycki utwór liryczny o tematyce miłosnej, akcentujący miłość, zmysłowość , która charakteryzujące się głębią uczuć i pasją.
Dlatego dal naszych czytelniczek lubiących przenieść się świat miłości i zmysłowości mamy taki oto wachlarz propozycji w naszej biblotece.

K.N.Haner “Sponsor” Tom 1 i 2
“Sponsor” to pierwszy tom historii o Kalinie i Nathanie. Kalina to młoda studentka fizjoterapii żyjąca na przedmieściach Londynu z rodzicami i 4 letnią siostrą Sabriną.
Dziewczyna jadac roerem w dość mało sprzyjających warunkach wieżdza pod koła samochodu za kierownicą kturego siedz przystojny Natan.

Agnieszka Lingas-Łoniewska
Kolacja z Tiffanym

Natalia główna bohaterka ksiażki straciła pracę i w poszukiwaniu nowej idzie na rozmowę kwalifikacyjną. Dziewczyna niestety ma duze problemy ze wrokiem, a akulary nie bardzo do niej pasują trafia nie na tę rozmowę co trzeba. Marcin Granicki mino ,że orietuje iż młoda kobieta nie orietuje się w nowej pracy to jednak ujmuje go jej błyskotliwość i …

Augusta Docher “Gra”
Gra” to historia o tym ile człowiek jest w stanie zrobić kiedy chce osiągnąć cel, manipulacji, kłamstwie i dwulicowości. Znajdziecie w niej mężczyznę bez skrupułów, który myśli tylko i wyłącznie o ….

Te oto ksiązki i wiele innych z tej oto tematyki można znaleśc i zamówić na naszej stronie biblotecznej.

Obraz suju z Pixabay