Nowości książkowe dla dzieci i młodzieży

Nowości książkowe dla dzieci i młodzieży

Zachęcamy młodych czytelników do zapoznania się z nowościami książkowymi, które są już dostępne w naszej bibliotece! Wśród nowości każdy znajdzie coś dla siebie! Najnowsze przygody “Gabi” Magdaleny Różczki oraz powieść o intrygującym tytule “Pies w czasach zarazy” Doroty Combrzyńskiej-Nogali to tylko niektóre nowości, które czekają na Was! Zapraszamy!

Miłośnikom zabaw językowych proponujemy serię “Wierszyków Łamijęzyków”. To zbiór zabawnych i pełnych inwencji wierszyków, przy których rzeczywiście można połamać sobie języki i właśnie na tym polega cała zabawa – zarówno dla młodszych , jak i starszych czytelników. Dowcipne wierszyki i ilustracje dostarczają mnóstwo uśmiechu i rozrywki, pobudzają wyobraźnię, a przy tym są znakomitymi ćwiczeniami logopedycznymi.

Nauka ortografii ? Z książką “Byki Weroniki” Joanny Krzyżanek każdy poradzi sobie z szybkim przyswojeniem reguł ortograficznych! Zapraszamy do świata przezabawnych opowiastek, które łączą szkolne zasady z zabawą. To naprawdę działa!

W naszej bibliotece czeka również kolekcja wspaniałych książek “Świat emocji”. Pewność siebie, szacunek, odwaga to tylko niektóre z ważnych tematów poruszanych w tej wyjątkowej serii.