Spotkanie z Bajką – czyli spotkania czytelnicze w Samorządowym Przedszkolu w Słubicach

30 marca 2022r. wznowiliśmy zajęcia „Spotkanie z Bajką” dedykowane dzieciom z Samorządowego Przedszkola w Słubicach.  Zajęcia odbywają się w ramach akcji promującej czytelnictwo. Dwa razy w tygodniu panie bibliotekarki Sylwia Górecka i Anna Ostrowska z Gminnej Biblioteki Publicznej w Słubicach będą odwiedzać najmłodszych, by wprowadzać ich w kolorowy świat literatury dziecięcej. Pierwsza wizyta miała charakter zapoznawczy. Dzieci chętnie nawiązały kontakt z prowadzącą zajęcia a następnie uważnie wysłuchały opowiadania „Kask Piotrusia” ze zbioru opowiadań „Najpiękniejsze bajeczki Przedszkolaka”.