Świąteczna zabawa w kuchni z rodzicami.

Świąteczna zabawa w kuchni z rodzicami.

Świąteczne babeczki

Wspólna zabawa z dzieckiem w kuchni to czas niezapomniany i przygotowujący nas do wspólnego świętowania,
a także hołdowanie tradycji, dlatego super pomysłem na takie wspólne zabawy są świąteczne wypieki.

Świąteczne babeczki

Świąteczne Babeczki to świetny wypiek, który idealnie sprawdzi się jako świąteczny smakołyk. Samo wykonanie jest proste- pieczemy babeczki z ulubionych przepisów, a następnie je dekorujemy. Ozdabiamy nasze wypieki kremem, barwnikami w świątecznych kolorach oraz posypkami spożywczymi o różnych kształtach . Świąteczne babeczki mogą być choinkami, bałwankami itp. Inwencja twórcza i kreatywność jest mile widziana.

Świąteczne pierniczki

Pieczone jabłka

Prosty a jednocześnie przepysznym deserem są pieczone jabłka z cynamonem. Warto pokusić się i przygotować taki przysmak dla najbliższych.