Zapraszamy do Biblioteki po kody dostępów do e-booków!

Zapraszamy do Biblioteki po kody dostępów do e-booków!

Zapraszamy czytelników do biblioteki (można również kontaktować się w tej sprawie mailowo: biblioteka.slubice@gmail.com ) po bezpłatne kody dostępu do publikacji w formie ebooków dostępnych na platformie IBUK Libra. Oferujemy ebooki zakupione w ramach konsorcjum Mazowieckich Bibliotek Publicznych. Dostęp do publikacji będzie na stronie https://libra.ibuk.pl. Aby czytelnicy mogli korzystać z zasobów IBUKA muszą założyć i zalogować się do konta w serwisie, a następnie jednorazowo dodać do niego kod PIN. Kody PIN na platformie IBUK Libra są ważne przez 12 m-cy, czyli do końca 2022 r. W przypadku czytelników, którzy do tej pory korzystali z zasobów IBUKA Libry w innych bibliotekach lub konsorcjach wystarczy, że do swoich kont dodadzą nowy kod PIN.

Jak korzystać z zasobów IBUK Libra? – poniższy filmik podpowie, jak zarejestrować się i zalogować na platformie IBUK Libra, jak dodać kod PIN, jak odzyskać hasło.

Źródło: kanał YouTube Ibuk Libra PWN