“Zrób to sam”- Prace plastyczne na wakacje

“Zrób to sam”- Prace plastyczne na wakacje

Wakacje już się rozpoczęły, a więc czas zabawy i nowych pomysłów na spędzanie wolnych chwil z przyjaciółmi. Niestety w tym roku nie spotkamy się w bibliotece na wakacyjnych zajęciach, ale mimo wszystko zapraszam Was do wirtualnego odwiedzania biblioteki poprzez korzystanie z naszego bloga. Raz w tygodniu podsuwać będę naszym najmłodszym czytelnikom pomysły ciekawych prac plastycznych do wykonania w domu. Prace można wykonać zarówno samemu, jak i poprosić o pomoc rodzica. Będzie to wspaniała okazja, by spędzić wspólnie czas z najbliższymi. Zdjęcia wykonanych przez Was prac możecie przesyłać w komentarzach. Serdecznie zapraszam do udziału.

POTRZEBNE DO WYKONANIA: 1 białe mydełko, ozdobna serwetka,drobny papier ścierny,pędzelek,nożyczki,klej do decoupage’u z werniksem, wstążki,celofan

WYKONANIE: 1) Przygotuj materiały potrzebne do ozdobienia mydełek

2) Papierem ściernym wyszlifuj mydełko aby nie miały wzorów ani napisów