“Zrób to sam”- prace plastyczne na wakacje.

“Zrób to sam”- prace plastyczne na wakacje.

Wakacje dobiegają końca i już niebawem zacznie się szkoła. Ale zanim to się stanie i ruszycie w wir nauki mam dla was super propozycję , którą możecie wykonać podczas jeszcze nadal trwającej wakacyjnej przerwy.

POTRZEBNE DO WYKONANIA: Duży plastikowy kubek,papier kolorowy,szeroka taśma dwustronnie klejąca, ozdobna wstążka bądź koronka, nożyczki, kordonek bądź włóczka.

WYKONANIE: 1) Przygotuj materiały potrzebne do wykonania wazonu

2) Taśmą dwustronną okleić dolną część plastikowego kubka i od dołu owijamy kubek dookoła włóczką lub kordonkiem nitka przy nitce.

3) Przygotowanymi wcześniej już paseczkami obklejamy plastikowy kubek dookoła paseczek przy paseczku.

4) Do ozdobnej wstążki lub koronki przyklej taśmę dwustronną i oklej wstążką butelkę dookoła w miejscu gdzie pionowe paski łączą się z włóczką .

I oto mamy nasz samodzielnie wykonany wazon. Mam nadzieję, że wykonanie tego uroczego wazonika nie sprawiło wam wiele trudności.