Kilka pouczających ksiażeczek dla najmłodszych z bibliotecznego kącika.

Kilka pouczających ksiażeczek dla najmłodszych z bibliotecznego kącika.

W naszym bibliotecznym kąciku można znaleźć opowiada, które są pouczające ,a zarazem inspirujące. Pokazują dzieciom prawdziwy świat z którego mogą dowiedzieć się dlaczego warto pomagać i skąd mamy wiedzą, co dla ich dzieci jest najlepsze.
Dzieciom bardzo trudno jest wytłumaczyć pewne sprawy, dlatego autorka Heidi Howarth wychodzi rodzicom na przeciw piszac takie cenne książeczki.
*

W tym opowiadaniu mama niedzwiedzica prosi starszego misia o opiekę nad swoim młodszym rodzęśtwem.
Dołacz do naszego bohatera,a dowiesz się dlaczego nie zawsze dostajemy to czego chcemy.

*

Sięgajac po tę pozycję dowiesz sie dlaczego mały miś uważał, że pobyt u dziadków będzie bardzo nudny.

*

Ta historia opowiada o bardzo waznym aspekcjie naszego życia., kiedy dzieci dowiadują się, że będa musieli dzielić się miłośćią do mamy.